אומנות מפלי הרים 

מזרקות ומפלי מים

 עיצוב ובנית מזרקות מים אומנותיות

 ישירות מידי אומנים ישראלים

זה הזמן למזרקות מים כחול לבן אומנות ישראלית. לשם ההגינות אנו מציגים מחירים.  אנו מכינים כל מזרקה שתרצו גם באופן אישי תוך 7 ימי עבודה.

 

מזרקות צפחה פסים  |  מזרקות סולריות -מזרקת מים ירוקה  |  מזרקות - מסוג קירות מים  |  מזרקות לגינה מאבן  |  מאמרים , הוראות תפעול, הצבת מזרקה-כיוונים, ועוד  |  יום כיף : אומנות טבע ויצירה בסדנאות האומנים  |  מפל קיר מים מזכוכית  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
  
שם המוצר/פריט:מפל מים טבעי לטיהור וסינון האוויר בבית והעשרה ביונים
מחיר מחירון:₪2,500.00
המחיר שלנו:₪2,000.00
מע"מ:כולל מע"מ
דמי משלוח:₪300.00
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
זמן אספקה:14 ימי עסקים
תקופת אחריות:שנה על המשאבה
מק''ט:קוטר 60 סנטימטר
מידע נוסף
  בשל כובד המפל קיימת אפשרות של הובלה והרכבה בבית הלקוח .  
   
    מפל מים טבעי ייחודי לטיהור וסינון האוויר בבית
      ולהעשרת הבית ביונים היוצרים את האוויר הטוב ביותר עבורנו
 
מפל זה משלב זרימת מים וצמחייה ייחודית מטהרת. מפל המים מסנן את האוויר בבית ונותן מענה חיוני לצורך הגובר באוויר נקי גם בתוך הבית. 
 
המפל מסנן כימיקלים נדיפים מהאוויר, ממיר פחמן דו חמצני בלילה לחמצן, יעיל בניקוי בנזן, פורמלין, קסילן, טולאן, פורמהליד ואמוניה. המים במפל סופחים חלקיקים ומזהמים  מהאוויר ומהקרקע, משחררים יונים שלילים, מורידים רמה אלרגנית, דבר המביא להפחתה בבעיות נשימה וכאבי ראש.
מפל המים יוצר סביבה המועשרת ביונים שלילים: ( מאחורי אבן המפל מצורף מכשיר המוציא יונים שלילים בעזרת מיקרו רסיסי מים )
הבתים בהם אנו גרים ומקומות העבודה שלנו מבודדים מיונים שליליים ומאלצים אותנו לשהות במרבית שעות היום בסביבה לא בריאה המזיקה לבריאותנו. חיבורי מחשב ומסכי טלוויזיה, אורת ניאון, מערכות חימום ומיזוג וחומרי בניה מודרניים מייצרים סביבה רוויה ביונים חיוביים. יונים חיוביים גורמים לנו לחוש עייפים, מדוכדכים ועצבניים.  מלבד האוויר המזוהם בו אנו חיים כתוצאה מפליטת גזים ממוצרים בתוך הבית ומחוץ לבית, אנו גם חשופים כל היום לכמות גדולה של יונים חיוביים ומבודדים כמעט לגמרי מיונים שליליים. יצירת סביבה רווית יונים שליליים בביתנו ובמקומות העבודה שלנו תשפר באופן משמעותי את בריאותינו. המקומות השלווים והמרעננים ביותר בעולם רווים בביליונים של יונים שליליים. האוויר בסמוך למפלי מים, ביערות, בחופי הים, הוא אוויר בעל רמה אדירה של יונים שליליים ונחשב על ידי כולנו לאוויר הטוב ביותר עבורנו.
( בתמונה קוטר 60 ס"מ ניתן לקבל גם בקוטר 70 או 80 ס"מ)
 
 
    
 
 
הצמחייה הייחודית המשולבת במפל המים מטהרת את האוויר: 
בסוף שנות ה-80, נאס"א ואיגוד אדריכלי הנוף של אמריקה, ערכו מחקר על הצמחים הטובים ביותר לטיהור מזהמים נפוצים. ד"ר ביל וולברטון מצוות נאס"א הראה שצמח יחיד מסוג "ירקה מצויצת מגוונת" מסוגל להפחית את הרמות המסוכנות של הפחמן הדו-חמצני בחדר ב 96% תוך 24 שעות!!! 
ממצא מדהים זה סותר את האמונה העממית, לפיה אסור לגדל צמחים בחדר השינה.
כמות הפחמן הדו חמצני שצמחים פולטים במהלך הלילה היא מזערית. צמחים היו ונותרו מסנני האוויר היעילים והטבעיים, שנחשבים ידידותיים לאדם ואולם מדובר בצמחים מסוימים, שמומלצים למטרות אלו. כ-50 צמחים נבדקו ונמצאו כקולטי רעלים ומשחררי חמצן לאוויר בבית או במשרד: קיסוס החורש, דרצנה-דרקונית, שרך כליין קיפח, ספטיפילום, סנסגוריה, פוטוס, דקל ספריצי/אריקה ועוד . צמחים אלו משולבים באופן סינרגטי  במפל המים  תוך דגש על  שטיפת עלי הצמחים על ידי מפל המים וכן גידול הצמחים על מצע הידרופוני.
 
מסתבר שהאוויר שבביתנו הרבה יותר מזוהם מהאוויר שבחוץ.
נמצא  שמכשירי החשמל, בדים, ריהוט סינתטי וחומרי ניקוי  פולטים אל החלל בו כולנו גרים רעלים שונים ומסוכנים כל יום. בין החומרים הרעילים שאורבים לנו בין קירות הבית, כלולים אדי בנזן שנפלטים לחלל מיוד, צבעים ופלסטיק, וכן הפורמלדהיד - חומר שנמצא בחומרי ניקוי רבים ושעלול לגרום לאסטמה. קסילן  הנפלט מעור גומי ודפוס.
הפתרון  כמובן הוא בגידול צמחים בבית, שלא רק יקשטו את הבית, אלא יתפקדו גם כמטהרי אוויר טבעיים!!!
לכל אחד מהצמחים האלו יש יכולות לקלוט חלק מאדי הגז באוויר ובתהליכים מטבוליים לפרק את הגזים הרעילים ולהשתמש בחומרי הפירוק לבניה של חומצות אמיניות וסוכרים בצמח.

אומנות מפלי הרים- קניה ישירה מידי אומנים || סדנאות האומנים עין כרמל 052-8707443

בניית אתרי תדמית - Mani-Design

לייבסיטי - בניית אתרים