אומנות מפלי הרים 

מזרקות ומפלי מים

 עיצוב ובנית מזרקות מים אומנותיות

 ישירות מידי אומנים ישראלים

זה הזמן למזרקות מים כחול לבן אומנות ישראלית. לשם ההגינות אנו מציגים מחירים.  אנו מכינים כל מזרקה שתרצו גם באופן אישי תוך 7 ימי עבודה.

 

מזרקות צפחה פסים  |  מזרקות סולריות -מזרקת מים ירוקה  |  מזרקות - מסוג קירות מים  |  מזרקות לגינה מאבן  |  מאמרים , הוראות תפעול, הצבת מזרקה-כיוונים, ועוד  |  יום כיף : אומנות טבע ויצירה בסדנאות האומנים  |  מפל קיר מים מזכוכית  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
  
         

אומנות מפלי הרים - עיצוב ובנית מזרקות, קירות מים ומפלי מים,  הסטודיו יושב בתוך מתחם האומנים במעיין הבית ליוצרים ואמנים. ריכוז מיוחד זה של אומנים העובדים  בשיתוף פעולה מאפשר לנו לענות על כל צורך ודרישה וליצור כל סוג של מזרקות, קירות מים, מפל מים או אלמנט מים ממגוון רחב של חומרים. אם אתם מחפשים מזרקות מיוחדות או מפל מים עיצובי או יש לכם חלום על סוג מסוים של מזרקה,  אנו נתכנן ונעצב לכם את מזרקות שתמיד חלמתם לראות בביתכם. בנוסף אנו עוסקים בהקמת גנים יפנים מקטן ועד גדול, גני חול יבשים וגני טיול רטובים. הגנים היפנים עשויים לפי תיכנון מודלים של גנים ביפן והחומרים מיובאים מיפן וביחד  עם העיצוב האומנותי שלנו אנו יכולים ליצור גנים יפנים כמו ביפן. חדש- גנים מוקטנים לפאטיו או מרפסות בגודל 3X4 מטר.

באומנות מפלי הרים יצרנו גם מגוון רחב של מזרקות מים ומפלי נוי המופעים באתר זה. כל המזרקות וכל מפלי הנוי הם מקוריים. עבודות היד שלנו אינן יבוא מסין והמזרח ולא נמצאות במשתלות וחנויות,(פרט לחנויות הקונות מאיתנו) כל פריט הינו ייחודי ומקורי.
בעמוד דף הבית הסבר איך להתמצא באתר. בצד ימין יש קטגוריות בהם המזרקות מחולקות בין גדולות לקטנות ,קירות מים ועוד.

מזרקות צמודות קיר לבחירה בעיצובים שונים .

המילה האחרונה היום בעיצוב פנים וחוץ בתחום מזרקות ומפלי מים הם מפלי מים צמודים לקיר , הנבנים  בעבודת יד אומנותית בכול גודל נדרש ובכול עיצוב טקסטורה. כל טקסטורה יוצרת מראה אחר של זרימת המים כתוצאה מהטקסטורה השונה. לכן באומנות מפלי הרים האומנים מכינים את המגוון הגדול ביותר בארץ הקיים של מזרקות וקירות מים.

 טקסטורת פסים יפנית או טקסטורת שמים ועננים או טקסטורת אבן צפחה שטוחה  או בזלת פסים או צפחה פסים הם העיצובים הנדרשים יותר. במזרקת קיר זכוכית שקופה אנו משתמשים על מנת להעביר את האור המשתקף, מפל קיר מים מזכוכית יכול לשמש כמחיצה שקופה למחצה, ניתן להפריד אתו בין חללים וחדרים, לחסום מעבר ועדין להשאיר מעבר של אור טבעי עם תמונה מדהימה של זרימת מים מרעננת על קיר מים מזכוכית, מעבר לכך לא מומלץ לשים מזרקת קיר זכוכית צמודה לקיר, מאבדים את יופי השקיפות ואז כבר עדיף מהאפשרויות האחרות שהם הרבה יותר יפות מזכוכית. מזרקות מים ומפלי קיר אחרים ניתן להצמיד לתוך הקיר בקו הקיר על ידי בנית נישה עם קיר גבס ולקבל מראה מושלם בקו נקי ונעים למראה ולאוזן, מראה המים היורדים ומושהים על ידי טקסטורת פסים או ציפחה יוצרים גלי מים על לוח מפל המים ומעניקים מראה מדהים ומהפנט. 
ליצירת קשר ישיר איתן
052-8707443

 

   בבניה מעל גקוזי מזרקת מים עם תבליט אומנותי

.   מימין מפל קיר חצי מעוגל עם לוגו החברה במשרד,  מפל עם חלוקי שיש-שיבוץ אומנותי ידני                

    

      

            

   

  מראה חלקי של גן יפני לפי הפנג שואי, , אבנים מיפן, הגן עדין בבניה חסר אלמנט המים

גן יפני בבניה במרכז בריבועי החצץ יופיעו בעתיד הרי דשא מיוחדים

 

       


מזרקת חצי כדור בזלת

מזרקת מים בזלתית

 מזרקת קיר זכוכית מים בפנים קוטר30 ס"מ עם תאורה  למטה מזרקת מערת נטיפים מברכת מים מפל לעוד ברכה ועוד מפל ברכה שלישית שממנה מים מטפטפים למערת נטיפים מוארת.

מזרקת- עציץ דקורטיבית

               

         

אומנות מפלי הרים- קניה ישירה מידי אומנים || סדנאות האומנים עין כרמל 052-8707443

בניית אתרי תדמית - Mani-Design

לייבסיטי - בניית אתרים